uvodna

Na zagrebški tekmi odvzeli prostost 65 osebam

STA / A.M.
22. 3. 2013, 22.35

Hrvaška policija je pred in po današnji nogometni tekmi visokega tveganja med Hrvaško in Srbijo, ki se je v Zagrebu končala z zmago domače izbrane vrste z 2:0, začasno odvzela prostost 65 osebam.

uvodna

Boleč poraz za Slovenijo

STA / A.M.
22. 3. 2013, 22.20

Slovenska nogometna reprezentanca je na peti tekmi kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2014 v Stožicah izgubila proti Islandiji z 1:2 (1:0).

uvodna

Danes v Planici prva tekma

STA/PR
22. 3. 2013, 06.45

V pripravljenosti je šest slovenskih orlov, prvi adut pa je Robert Kranjec.

uvodna

Celjani zmagali, a kljub temu izpadli

21. 3. 2013, 21.11

Nemško ekipo ekipo HSV Hamburg so premagali z 31:28.

uvodna

Katanec skrivnosten pred jutrišnjo tekmo

21. 3. 2013, 20.56

Slovenski nogometaši v boj za Brazilijo.

uvodna

Udrih glede nastopa molči

STA / S.R.
21. 3. 2013, 10.51

Slovenski košarkar v ligi NBA Beno Udrih je po sinočnjem porazu njegove ekipe Orlando Magic v New Yorku zavrnil pogovor s slovenskimi novinarji.

uvodna

Kranjcu pomagata le dve zmagi

STA / S.R.
20. 3. 2013, 15.17

Do konca sezone v smučarskih skokih, ki je že zdaj najuspešnejša v zgodovini slovenskih skokov, je le še tradicionalni veliki finale v dolini pod Poncami.

uvodna

Trikrat v pol ure Zdravljica za Tino

STA / S.R.
17. 3. 2013, 17.56

Tini Maze v čast so danes v ciljni areni v švicarskem Lenzerheideju v pol ure trikrat zaigrali slovensko himno Zdravljico.

uvodna

Tina z rekordno prednostjo

STA / S.R.
17. 3. 2013, 14.52

Najboljša smučarka na svetu Tina Maze je številnim rekordom, s katerimi je kronala danes končano sezono svetovnega pokala 2012/13, dodala še enega.

uvodna

Mazejeva z zmago zaključila sanjsko sezono!

STA / S.R.
17. 3. 2013, 13.02

Tina Maze je sezono 2012/13 sklenila z zmago na veleslalomu, zadnji tekmi svetovnega pokala, v Lenzerheideju.

uvodna

Mazejeva druga po prvi vožnji veleslaloma

STA / S.R.
17. 3. 2013, 10.48

Tina Maze je druga po prvi vožnji veleslaloma zadnji dan finala sezone svetovnega pokala v alpskem smučanju v Lenzerheideju.

uvodna

Tina bo sezono zaključila s sedmico

STA / S.R.
17. 3. 2013, 09.30

Tina Maze, ki je zaznamovala sezono v alpskem smučanju 20012/13, bo na današnji zadnji tekmi svetovnega pokala v zimi na finalu v švicarskem Lenzerheideju veleslalom začela s številko sedem.

uvodna

Presenetljivo Raikkonen

A.Š. AMA
17. 3. 2013, 09.11

Končana je prva dirka sezone – presenetljivo jo je dobil Kimi Raikkonen, ki je s postankom manj posekal oba favorita, Vettla in Alonsa.

uvodna

Maratonske kvalifikacije Vettlu

M.N., AMA
17. 3. 2013, 01.58

Prva vrsta za VN Avstralije je povsem v znamenju moštva Red bull, saj sta Vettel in Webber zasedla prvi dve mesti. Tretje mesto je zasedel Hamilton in s tem potrdil dobro pripravljenost Mercedesa, nekoliko pa razočarali pri Ferrariju in McLarnu.

uvodna

Tina kljub vsemu najboljša vseh časov

STA / S.R.
16. 3. 2013, 15.00

Tina Maze bo letošnjo sezono svetovnega pokala končala kot skupna, veleslalomska in superveleslalomska zmagovalka, prva je tudi v kombinaciji, druga pa v smuku in slalomu.

uvodna

Tina tretja v slalomu, globus Shiffrinovi

STA / S.R.
16. 3. 2013, 12.07

Najboljša slovenska smučarka Tina Maze je bila tretja v slalomu predzadnji dan finala svetovnega pokala v alpskem smučanju v švicarskem Lenzerheideju.

uvodna

Tina Maze vodi po prvi vožnji slaloma!

S. R.
16. 3. 2013, 09.48

Prva vožnja zadnjega slaloma v Lenzerheidu je končana, Tina Maze pa je z odlično vožnjo končala na prvem mestu. Najbližja tekmica v skupnem seštevku Mikaela Shiffrin je četrta.

uvodna

Slovenija ekipno peta

STA / S.R.
15. 3. 2013, 12.51

Slovenski predstavniki Ilka Štuhec, Rok Perko, Andrej Šporn in Ana Drev so na ekipni tekmi na finalu svetovnega pokala v alpskem smučanju v švicarskem Lenzerheideju izpadli v prvem krogu.

uvodna

Ilka Štuhec bo dobila nagrado

STA / S.R.
14. 3. 2013, 19.46

Mariborčanka Ilka Štuhec je letošnja dobitnica nagrade Mattea Baumgartna, ki jo podelijo mlademu športniku, ki po mnenju komisije Mednarodne smučarske zveze najbolje združuje vrhunske dosežke v alpskem smučanju z uspešnim šolanjem.

uvodna

Mazejevi še en globus

STA / S.R.
14. 3. 2013, 14.50

Švicarski organizatorji finala svetovnega pokala v alpskem smučanju v Lenzerheideju so zaradi slabih vremenskih razmer dokončno odpovedali ženski in moški superveleslalom.

uvodna

Hud padec Krölla, superveleslalom odpovedan

14. 3. 2013, 14.49

Po desetih tekmovalcih prekinili in odpovedali moški superveleslalom.

uvodna

Tina Maze po superveleslalomski globus

STA / S.R.
14. 3. 2013, 09.45

Na finalu svetovnega pokala v alpskem smučanju, ki poteka v švicarskem Lenzerheideju, sta danes na programu superveleslaloma,.

uvodna

Smuk odpovedan, globus Vonnovi

STA / S.R.
13. 3. 2013, 15.11

Švicarski organizatorji finala svetovnega pokala v alpskem smučanju v Lenzerheideju so zaradi pregoste megle dokončno odpovedali tudi ženski smuk; pred tem je bila odpovedan moška tekma v tej disciplini.

uvodna

Zaradi navijačev 1500 evrov kazni

STA / S.R.
13. 3. 2013, 10.17

Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Simon Jeglič je po odigranem 23. krogu državnega prvenstva najvišjo kazen izrekel ljubljanski Olimpiji.

uvodna

Tina Maze po še en globus

STA / S.R.
13. 3. 2013, 09.09

Črnjanka Tina Maze, ki je bila četrta na torkovem drugem treningu smuka na finalu svetovnega pokala v švicarskem Lenzerheideju, bo na današnjem smuku, ki se bo začel ob 11.30, lovila svoj tretji globus v sezoni.