uvodna

Tina Maze četrta na treningu

STA / S.R.
12. 3. 2013, 12.54

Slovenska alpska smučarka Tina Maze (+0,31) je osvojila četrto mesto na današnjem smukaškem treningu v švicarskem Lenzerheideju.

uvodna

Sezona 2013 z 19 dirkami

A.B.
12. 3. 2013, 10.53

Dirka v New Jerseyu, ki je bila prestavljena na prihodnje leto, ne bodo nadomestili.

Jose Mourinho

Jose Mourinho zapušča Real Madrid

STA / S.R.
11. 3. 2013, 15.19

Čeprav je do povratne tekme med Barcelono in Milanom ostal le še dober dan, je trenutno osrednja športna tema v Španiji poročanje priznanega novinarja v radijski oddaji.

uvodna

Mazejeva progo zgolj presmučala

STA / S.R.
11. 3. 2013, 13.33

Alpske smučarke so v švicarskem Lenzerheideju, kjer bo od srede do nedelje finale svetovnega pokala, opravile s prvim treningom smuka.

uvodna

Mazejeva zmagovalka slaloma!

S.R. / STA
10. 3. 2013, 14.23

Tina Maze je drugi vožnji uspela streti odpor Mikaele Shiffrin in slalom v Ofterschwangu končala na najvišji stopnički in prevzela vodstvo v slalomski razvrstitvi.

uvodna

Jerman med legende

STA / S.R.
10. 3. 2013, 13.19

V Kranjski Gori, kjer so marljivi organizatorji kljub slabemu vremenu in dežju spravili pod streho 52. pokal Vitranc, se je danes poslovil prvi slovenski zmagovalec smuka za svetovni pokal Andrej Jerman.

uvodna

Pred Tino le Shiffrinova

S.R.
10. 3. 2013, 10.46

Po včerajšnjem veleslalomu je danes v Ofterschwangu na vrsti še slalom. Obe najboljši slalomistki letošnjega leta sta že opravili s prvo vožnjo.

uvodna

Tina še po slalomski globus

STA / S.R.
10. 3. 2013, 08.19

Tina Maze, najboljša alpska smučarka v tej sezoni, bo danes v nemškem Ofterschwangu skušala v slalomu doseči nov vrhunski izid.

uvodna

Thurman močnejši od Zavca

STA / S.R.
10. 3. 2013, 08.14

Slovenski boksarski šampion Dejan Zavec je v Brooklynu doživel svoj tretji poraz v poklicni karieri.

uvodna

Mazejeva veleslalom končala na drugem mestu

STA / S.R.
9. 3. 2013, 14.32

Tina Maze je predzadnji veleslalom sezone v Ofterschwangu končala kot druga. Tako kot v prvi vožji je bila tudi na koncu najhitrejša Avstrijka Anna Fenninger.

uvodna

Tina odlična v prvi vožnji

S.R.
9. 3. 2013, 10.51

Tina Maze odlično opravila s prvo vožnjo predzadnjega veleslaloma v Ofterschwangu in končala na drugem mestu, pred njo je le Avstrijka Anna Fenninger.

uvodna

Tina po nove rekorde

STA / S.R.
9. 3. 2013, 08.14

Svetovni pokal za alpske smučarje se bo danes nadaljeval v nemškem Ofterschwangu, kjer bo glavna favoritinja za veleslalomsko zmago Tina Maze.

uvodna

Dejan Zavec danes proti Keithu Thurmanu

STA / S.R.
9. 3. 2013, 08.10

Drevi oziroma v zgodnjih nedeljskih jutranjih urah bo znano, ali bo ptujski boksar Dejan Zavec našel recept, kako ugnati Američana Keitha Thurmana.

uvodna

Video zgodba: Uh, neverjeten nokavt

U.K.
8. 3. 2013, 20.30

MMA gotovo spada med najbolj brutalne borilne športe na svetu. Kar lahko vidite tudi v priloženem videu.

uvodna

Zavec pred prvo oviro

STA / S.R.
8. 3. 2013, 18.28

Slovenskega boksarskega šampiona Dejana Zavca danes čez nekaj ur čaka prva odločilna preizkušnja pred sobotnim dvobojem velterske kategorije po različici WBO.

uvodna

Nevarna je le še Shiffrinova

STA / S.R.
8. 3. 2013, 14.01

Sezona rekordov v ženskem svetovnem pokalu 2012/13 še ni končana.

New York pripravljen na Zavca

STA / S.R.
7. 3. 2013, 09.00

Organizatorji sobotnega boksarskega praznika v dvorani Barclays center v Brooklynu, na katerem bo nastopil tudi slovenski šampion Dejan Zavec, so pozvali ameriško javnost k ogledu dvobojev v živo ali po televiziji.

Vstopnice za eurobasket 2013 na Petrolu

STA / S.R.
6. 3. 2013, 15.40

Hitro se bliža 18. marec, ko bo možno kupiti prve vstopnice za letošnje košarkarsko evropsko prvenstvo v Sloveniji.

Rajmond Debevec spet prvi!

6. 3. 2013, 15.24

Najboljši slovenski strelec Rajmond Debevec je na mednarodni tekmi v Kuvajtu osvojil prvo mesto z malokalibrsko puško leže. Nosilec treh olimpijskih odličij je šele po 21. finalnem strelu premagal Kazahstanca Aleksandra Jermakova.

Za brco v mednožje 25.000 dolarjev kazni

STA / S.R.
6. 3. 2013, 12.31

Eno višjih denarnih kazni v tej sezoni košarkarske lige NBA bo moral plačati španski reprezentant v dresu Oklahome Serge Ibaka.

V soboto šteje le zmaga

STA / S.R.
6. 3. 2013, 09.38

Slovenski boksar Dejan Zavec, ki je v nedeljo z ožjo ekipo prispel v New York, je pred dvobojem v velterski kategoriji po različici WBO z Američanom Keithom Thurmanom v Brooklynu opravil trening za novinarje.

Na ogled 900 avtomobilov

STA / S.R.
5. 3. 2013, 14.01

V Ženevi se danes začenja avtomobilski salon, na katerem se predstavlja približno 900 avtomobilov, od teh jih je po podatkih organizatorjev 130 svetovnih oz. evropskih novosti.

Tina Maze: Kar te ne ubije, te okrepi

STA / S.R.
4. 3. 2013, 13.44

Najboljše slovenske smučarke Tine Maze nič ne more vreči iz tira.

Tina Maze tokrat četrta

STA / A.M.
3. 3. 2013, 13.55

Avstrijka Anna Fenninger (1:20,43) je zmagovalka superveleslaloma za svetovni pokal v Garmisch-Partenkirchnu.

Mazejeva druga v superveleslalomu - kljub temu podrla rekord

STA / S.R.
1. 3. 2013, 13.27

Tina Maze, zmagovalka svetovnega pokala 2012/13, je na superveleslalomu v Garmischu skupaj z Američanko Julio Mancuso osvojila drugo mesto.