Po podatkih policije je bilo samo za slovesnost ob odprtju iger v Riu de Janeiru na črnem trgu v obtoku za 7200 evrov vstopnic. Skupno naj bi vrednost prodanih vstopnic za najbolj gledane dogodke na igrah presegla 2,8 milijona evrov.

rokomet slovenija-danska 2 vujovic re

Vujović: Fantje so se predali že pred tekmo

J.P./STA
18. 8. 2016, 07.43

Za neugoden poraz v četrtfinalu olimpijskega turnirja v Riu de Janeiru je del odgovornosti prevzel tudi selektor Veselin Vujović. Črnogorec ne more verjeti, kaj se je zgodilo, a ne bo vrgel puške v koruzo, s slovenski fanti namerava še naprej delati in poskušati izboljšati slabost, ki se je pokazala na olimpijskih igrah.

vasilij zbogar 3

Žbogarjevo slovo: Tako sem utrujen, da je groza

T.L.
17. 8. 2016, 08.50

Vasilij Žbogar je osvojil še eno olimpijsko medaljo, tokrat srebrno. uspeh ima grenak priokus: Žbogar s tem uspehom končuje kariero, se odpravlja na dopust in shujševalno kuro.

vasilij zbogar

Vasilij Žbogar osvojil srebrno medaljo

J.P./STA
16. 8. 2016, 20.04

Slovenski jadralec Vasilij Žbogar je na olimpijskih igrah v Riu de Janeiru v razredu finn osvojil srebrno medaljo. To je tretja olimpijska kolajna 40-letnega Izolana, dve je osvojil v razredu laser; drugi je bil v Pekingu 2008, tretji pa v Atenah 2004.

16. 8. 2016, 14.40

Joao Havelange je danes umrl v bolnišnici v Riu de Janeiru.

ana velenšek

Ana Velenšek osvojila bronasto medaljo

R.T.
11. 8. 2016, 22.01

Judoistka Ana Velenšek je v Riu de Janeiru osvojila bronasto kolajno v kategoriji do 78 kg.

10. 8. 2016, 07.45

Prva slovenska junakinja olimpijskih iger v Rio de Janeiru je judoistka Tina Trstenjak, ki se je vpisala na seznam slovenskih dobitnikov zlate olimpijske kolajne. Na poti do zlata je Celjanka učinkovito uporabljala končni prijem, s katerim je premagala tri od štirih tekmic.

trstenjak

Judoistka Tina Trstenjak osvojila zlato

M.K.
9. 8. 2016, 22.11

Judoistka Tina Trstenjak se je na OI v Riu v kategoriji do 63 kilogramov uvrstila v finale in osvojila zlato odličje.

maribor aberdeen 3

Maribor bo evropsko ligo lovil proti mednarodni zasedbi iz Azerbajdžana

G.G.
5. 8. 2016, 13.16

Mariborski nogometaši bodo v zadnjem predkrogu evropske lige igrali proti azerbajdžanski Gabali. Zmagovalec dvoboja se bo prebil v skupinski del evropske lige.

adidas

Premagaj nasprotnika s svetlobno hitrostjo adidasovih kopačk

Oglasno sporočilo
19. 7. 2016, 11.45

V sezoni 2016/2017 bomo na nogometnem igrišču priča presenetljivemu nadzoru in hitrosti, saj adidas predstavlja najbolj dinamične kopačke doslej. Nova linija Speed of Light prinaša modele X16 PURECHAOS, ACE 16 PURECONTROL in MESSI 16 PUREAGILITY v edinstvenih odtenkih, ki nastajajo z lomljenjem svetlobe med poskusi na področju svetlobne hitrosti.

ronaldo

T.L./STA
11. 7. 2016, 11.00

Nekateri imajo Ronalda za samovšečneža, pred in po zmagi na Euro 2016 pa je pokazal tudi drugačnem obraz-

nogomet 1

Nogometaši Portugalske so evropski prvaki

D. B./STA
10. 7. 2016, 23.35

V finalu Eura 2016 so v Parizu premagali Francijo z 1:0 in prvič prišli do naslova prvakov.

serena williams

Serena spet osvojila Wimbledon

G.G./STA
9. 7. 2016, 16.51

Američanka Serena Williams je zmagovalka teniškega turnirja v Wimbledonu. V finalu je premagala Nemko Angelique Kerber s 7:5 in 6:3.

8. 7. 2016, 13.54

Francozinja Marion Bartoli je pred tremi leti nekoliko presenetljivo osvojila turnir za Grand Slam v Wimbledonu, zdaj pa se bojuje s skrivnostno, zahrbtno boleznijo.

mark clattenburg

Skomina ne bo sodil finala

G.G./STA
8. 7. 2016, 10.19

Na nedeljski tekmi finala evropskega nogometnega prvenstva v Franciji med gostiteljico in Portugalsko bo glavni sodnik Anglež Mark Clattenburg, ki je v tej sezoni sodil že finale lige prvakov in angleškega pokala.

islandski navijač z zastavo

Nenaključna islandska pravljica

Matej Klarič
2. 7. 2016, 16.09

Med največja presenečenja tokratnega evropskega prvenstva lahko poleg Walesa gotovo uvrstimo tudi reprezentanco Islandije; ta prihaja iz male otoške državice, ki premore le nekaj tisoč prebivalcev več od našega glavnega mesta.

mourinho giggs

Ryan Giggs se poslavlja

G.G./STA
1. 7. 2016, 16.00

Britanski mediji poročajo, da se legendarni nogometaš Manchester Uniteda Ryan Giggs poslavlja od kluba z Old Trafforda, pri katerem je preživel 29 let, v tem času pa odigral 963 tekem, dosegel 168 golov in osvojil 34 lovorik. Valižan se ni strinjal s pogoji, ki jih je za sodelovanje postavil novi trener Jose Mourinho.

renato sanches

Za Renata plačali 750 evrov in dobili 35 milijonov evrov

T.L.
1. 7. 2016, 14.48

Renato Sanches je eden od zvezdnikov letošnjega svetovnega prvenstva v nogometu.

damir skomina

Bo Damir Skomina sodil finale?

1. 7. 2016, 07.05

Devetintridesetletni Damir Skomina bo danes ob 21. uri sodil svojo četrto tekmo na tem evropskem prvenstvu med Walesom in Belgijo. Skomina velja za enega najbolj uspešnih slovenskih sodnikov v zgodovini. Velika nagrada za njegovo sojenje pa bi bilo sojenje na najpomembnejši tekmi v finalu. Preverili smo, kakšne so možnosti, da se to zgodi.

hardcro

Hard Cro: preizkušanje meja in vzdržljivosti kolesarjev

nn
29. 6. 2016, 08.42

HARD CRO je mednarodna ultramaratonska kolesarska dirka, ki je med 20. in 24. junijem potekala na Hrvaškem.

908-14-15-buffon re

Italija strla Španijo

T.L./STA
27. 6. 2016, 20.13

Italijani so se maščevali za poraz iz Kijeva. Španci niso uspeli zatresti Buffonove mreže in so izgubili s 0:2.