Nemci dosegli zmagoviti zadetek v 95. minuti!

G.G.
23. 6. 2018, 20.48
Posodobljeno: 23. 6. 2018, 21.56

V prvem polčasu je za Švedsko zadel Ola Toivonen. V 48. minuti je izenačil Marco Reus, v zadnjih sekundah tekme pa je s prostega strela mojstrsko zadel Toni Kroos.

Nemci, aktualni svetovni prvaki, so morali vsaj remizirati, da bi ohranili možnosti na preboj v drugi del tekmovanja na svetovnem prvenstvu v nogometu.

Elf je začel napadalno. V prvih desetih minutah so si priigrali kar nekaj priložnosti, nato pa so Švedi strnili vrste in ogrožali vrata Manuela Neurja iz protinapadov. Po napačni podaji Tonija Kroosa na sredini igrišča, je Ola Toivonen izkoristil globinsko podaja in prišel ena na ena z Neurjem ter ga ukanil.

Z lobom je Toivonen ukanil Neurja.

V drugem polčasu spet nalet Nemcev. Po nizkem predložku z leve strani je mrežo Švedov zatresel Marco Reus. V nadaljevanju so si priigrali številne priložnosti in ko je že kazalo, da bo rezultat ostal 1:1, je s prostega strela zadel Kroos.