11. 9. 2021, 17.10
Posodobljeno: 11. 9. 2021, 18.26

Cristiano Ronaldo je zaigral na prvi tekmi za Manchester United.

Trenutek ko je Ronaldo dosegel prvi zadetek za Manchester United.

V prvem polčasu se je defenzivno postavljena ekipa iz Newcastla dobro branila in s protinapadi ogrožala vrata Davida De Gee. V drugi minuti sodniškega podaljška je strel Masona Greenwooda vratar Newcastla Freedie Woodman lahko le odbil, okroglo usnje se je odbilo do številke 7. Ronaldu tako ni bilo težko žoge iz bližine pospraviti v mrežo.

Prvi zadetek Cristiana Ronalda v novi epizodi nastopov za rdeče vrage je bil tudi edini gol v prvih polčasih šestih tekem elitne angleške lige, ki so se začele ob 16. uri.

V drugem delu je za Newcastle izenačil Javier Manquillo, v 61. minuti pa je Ronaldo postregel še z enim zadetkom, tokrat natančnim strelom za hrbet Woodmana. Za veselje domačih sta poskrbela še Bruno Fernandes in Jesse Lingard. Končni rezultat, 4:1 za Manchester.