Anžetu Kopitarju ne kaže dobro

STA/M.J.
23. 4. 2014, 07.54
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.54

V severnoameriški hokejski ligi NHL je moštvo edinega slovenskega igralca Anžeta Kopitarja v končnici še tretjič izgubilo. Kralji so v tretji tekmi s San Josejem klonili še doma s 3:4 po podaljšku, po rednem delu je bil izid 3:3. V nadaljevanju končnice pa je že Montreal, ki je ekspresno odpihnil Tampo in zmagal še četrtič, tokrat s 4:3.

V Staples Centru je dvoboj v podaljšku odločil David Marleau, potem ko je San Jose izenačil v 50. minuti. Kopitar je prispeval podajo za zadnji gol kraljev, ki ga je dosegel Jeff Carter v 41. minuti. Za Los Angeles sta bila uspešna še Jarret Stoll in Marian Gaborik.

Na vzhodu je v Detroitu domače moštvo klonilo proti Bostonu z 0:3, kosmatinci pa zdaj v zmagah vodijo z 2:1. Doma je izgubila tudi Philadelphia, New York Rangers so bili boljši s 4:1 in tudi oni vodijo z 2:1 v zmagah.