Nov poraz Kopitarjevih kraljev

STA/J.P.
14. 11. 2014, 07.23
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.55

Prvaki severnoameriške hokejske lige NHL, Los Angeles Kings, so v dveh dneh izgubili še drugo tekmo. V domači dvorani je ekipa iz Kalifornije z Anžetom Kopitarjem izgubila z Dallas Stars z 0:2. Za Dallas sta zadela Ryan Garbutt v prvi in Jason Spezza v drugi tretjini.

Danes bo Los Angeles prost, v soboto pa ga čaka nov kalifornijski derbi z vodilno ekipo zahoda Anaheimom, s katerim so v sredo izgubili po izvajanju kazenskih strelov, a tokrat v Los Angelesu.

Med zvezdniki večera velja izpostaviti Švicarja Nina Niederreiterja, ki je na temi med Minnesoto Wild in Buffalo Sabres, ki jo je ekipa iz Minneapolisa dobila s 6:3, dosegel tri gole. Minnesota je po njegovi zaslugi prekinila niz štirih zaporednih porazov.