Kopitar je dosegel podajo

STA/M.J.
10. 1. 2014, 10.38
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.53

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL v domači dvorani premagala Boston Bruins s 4:2. Anže Kopitar, slovenski zvezdnik v vrstah gostiteljev, je dosegel asistenco v 21 minutah. Podal je za prvi gol na tekmi, ki ga je v enajsti minuti dosegel Jeff Carter.

V štiriinštirideseti sekundi druge tretjine je vodstvo domačih na 2:0 povišal Justin Williams, poleg Slave Vojnova pa se je tedaj med podajalce vpisal tudi vratar Jonathan Quick. Le minuto in sekundo pozneje je Alec Martinez povišal vodstvo na 3:0. V 10. minuti tega dela igre je Matt Fraser dosegel prvi zadetek za goste (1:3). Dustin Brown je v 13. minuti zadnje tretjine povišal vodstvo domačih na 4:1, zadnji gol na tekmi za znižanje izida na 2:4 pa je dosegel Justin Florek (58.).