Kralji izgubili po kazenskih strelih, Kopitar se ni vpisal med strelce

STA / S.R.
13. 11. 2013, 07.29
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.52

Moštvo Los Angeles Kings je niz tekem v gosteh začelo s porazom. Kralji so izgubili z 2:3 po kazenskih strelih pri Buffalo Sabres. Slovenski hokejski zvezdnik Anže Kopitar se ni vpisal med strelce ali podajalce na tekmi. Na tekmi je štirikrat streljal v okvir vrat nasprotnega moštva, a žal neuspešno.

Junak Buffala je bil Ryan Miller, ki je ubranil 43 strelov kraljev. Kralji so povedli že v drugi minuti tekme z golom Justina Williamsa, a je Buffalo izenačil v drugi tretjini, ko je bil uspešen Cody Hodgson. V tretji tretjini se je Hodgson znova vpisal med strelce za vodstvo domačih z 2:1, ko je zadel ob številčni premoči na ledu. Nekaj več kot tri minute pred koncem je Dwight King izenačil na 2:2 in izsilil podaljšek. Pri kazenskih strelih pa so bili natančnejši hokejisti Buffala.