Dragič ponovno pokazal iz kakšnega testa je!

STA/M.J.
25. 3. 2014, 08.12
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.54

Ekipa Phoenix Suns je v severnoameriški košarkarski ligi NBA na gostovanju premagala Atlanto Hawks s 102:95. Goran Dragić in njegovi soigralci imajo po četrti zaporedni zmagi na osmem mestu zahodnega dela lige, ki kot zadnje vodi v končnico, enako razmerje zmag in porazov kot Dallas. Sedmi je Memphis Grizzlies Bena Udriha.

Košarkarji Memphisa so doma ugnali Minnesoto Timberwolves s 109:92 in imajo 42 zmag, tako kot Phoenix in Dallas, vendar en poraz manj (28). Goran Dragić je za zmago Phoenixa prispeval 19 točk, v 36. minutah je imel šest podaj, skok, dve ukradeni ter štiri izgubljene žoge. Dragić je bil za Ericom Bledsoejem (20 točk, od tega 12 v drugem polčasu) drugi strelec ekipe, kar 14 točk pa je zadel v zadnjih dveh četrtinah. Udrih je za Memphis igral dobrih šest minut in v tem času dosegel štiri točke ter izgubil eno žogo.