Avstrija - Slovenija 0:3 (-21, -22, -21)

U.K.
20. 6. 2014, 22.00
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.54

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je v svoji četrti tekmi evropske lige še četrtič zmagala.

KMA

Po dveh zmagah na Danskem je dvakrat zmagala tudi proti Avstriji na Dunaju, zaenkrat je še brez izgubljenega niza, saj je tudi drugo tekmo v avstrijski prestolnici dobila s 3:0 (21, 22, 21).

Gostitelji so bili tokrat četi Luke Slabeta, ki je igrala brez Tineta Urnauta in Mitje Gasparinija, za odtenek bolj enakovredni kot dan prej, to velja predvsem za prva dva niza, a še vedno daleč od presenečenja. Slovenci so si v vseh nizih že na začetku priigrali prednost, ki so jo kljub nekoliko slabšemu sprejemu držali do konca.

Naslednji tekmeci Slovenije bodo Turki, ki bodo v Mariboru gostovali v petek in soboto, 27. in 28. junija.