Brutalni udarec: nogometašu ob trčenju 'odprlo' glavo

20. 1. 2015, 11.33
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.56

27-letni Argentinec je po trčenju z mehiškim veznim igralcem na travi obležal v mlaki krvi. Potrebnih je bilo namreč kar 12 šivov, da so mu zašili presekanino na glavi.

YouTUbe

Na tekmi drugega kola prva mehiške lige med Monterreyem in Pachucem je po silovitem udarcu z glavama na začetku drugega polčasa obležal napadalec Ariel Nahuelpan.

Oblit s krvjo, je 27-letni napadalec obležal na travi po trčenju s prav toliko starim mehiškim veznim igralcem Jesusom Zavalom. Presekanina na glavi je bila dolga kar 15 centimetrov, potrebnih pa je bilo kar 12 šivov, da so jo zašili.

Na srečo Nahuelpana je medicinsko osebje hitro reagirajo, zaradi česar Argentinec ne bo imel resnejših posledic. Naj spomnimo, da so v tekmi povedli igralci Monterreya in sicer z 1:0, zmagovalni gol pa je zabil 22-letni Kolumbijec Edwin Cardona in to v 87. minuti.