Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 19.03.2018 09:06:29

Westbrook preprečil zgodovinski uspeh Toronta

Russell Westbrook
Peti zaporedni trojni dvojček Russella Westbrooka je v ligi NBA pomagal košarkarjem Oklahoma City Thunderja do zmage s 132:125 na gostovanju pri Toronto Raptors, s katero so končali niz enajstih zaporednih zmag gostiteljev. Za Oklahomo pa je bila to še 13. zmaga v nizu.

Razpoloženi Westbrook je dosegel 37 točk, 13 skokov in 14 podaj. Zaradi njegove izjemne predstave, vključno s košema, s katerima je goste 54,9 sekunde pred koncem popeljal v vodstvo, so gostitelji ostali brez najdaljšega zmagovitega niza v klubski zgodovini.

Toronto kljub porazu ostaja na vrhu vzhodne konference, v kateri je Miami Heat slovenskega zvezdnika Gorana Dragića v boju za končnico za čas na osmem mestu.

Košarkarji vročice so imeli tokrat prost večer; naslednja tekma jih čaka danes ponoči po srednjeevropskem času, ko bodo v domači dvorani gostili Denver Nuggets.