Dragić in njegova ekipa izgubila pripravljalno tekmo

STA / S.R.
11. 10. 2012, 09.58
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.52

Ekipa Sacramento Kings je v pripravljalni tekmi pred začetkom košarkarske lige NBA doma premagala Phoenix Suns s 102:96.

Za poražence je v prvi peterki slovenski reprezentant Goran Dragić v 14 minutah in 43 sekundah dosegel devet točk (met iz igre 4:8), štiri podaje ter po eno ukradeno žogo in skok.

Ob tem je Dragić zbral štiri osebne napake in izgubil tri žoge. Za obe ekipi je bila to prva tekma pred novo sezono. Za gostitelje je DeMarcus Cousins dosegel 21 točk in devet skokov, Jimmer Fredette pa je z dvema prostima metoma in trojko šest minut in 45 sekund pred koncem zadnje četrtine poskrbel, da so domači povedli z 92:77. Wesley Johnson je za goste dosegel 18 točk, Markieff Morris pa 16 točk in sedem skokov.

V preostalih petih tekmah je Detroit premagal Toronto s 101:99, Houston Oklahomo s 107:105, Minnesota Indiano s 84:70, San Antonio Atlanto s 101:99, Portland pa je visoko odpravil Los Angeles Lakers s 93:75.