Anže Kopitar s Kralji zaostaja že 0:2

U.K.
21. 4. 2014, 07.38
Posodobljeno: 9. 8. 2017, 09.54

Hokejisti Los Angeles Kings so visoko izgubili tudi drugo tekmo prvega kroga končnice v ligi NHL proti ekipi San Jose Sharks.

Po vodstvu z 2:0 so doživeli pravi pogrom, saj so jim gostitelji v nadaljevanju tekme nasuli kar sedem zadetkom in v seriji povedli z 2:0. Naslednji dve tekmi bosta v Los Angelesu, moštvi pa igrata na štiri zmage.
Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je bil podajalec pri prvem zadetku v drugi minuti tekme. Na 2:0 so Kings povedli še v prvi tretjini, po dveh delih so domači že vodili s 3:2, v desetih minutah zadnjega dela pa so dosegli še štiri gole.
S 3:0 so v seriji povedli Montreal Canadiens proti Tampa Bay Lightning (3:2), na 1:1 pa je uspelo izenačiti hokejistom Philadelphie v dvoboju s New York Rangers (4:2) ter Bostonu proti Detroitu (4:1).