Dragićev Miami z lahkoto

T.L./STA
14. 3. 2019, 07.26
Posodobljeno: 14. 3. 2019, 07.43

Goran Dragić je za floridsko ekipo v 19 minutah prispeval 10 točk, štiri podaje ter dva skoka.

Goran Dragić

Košarkarji iz Miamija so se dobesedno poigrali s tekmeci iz Detroita in jih visoko premagali s 108:74. Vročica je bila za razred boljša od batov, predvsem sijajno pa je zaigrala v začetku drugega polčasa, ki ga je odprla z delnim izidom 21:0. Goran Dragić je za floridsko ekipo v 19 minutah prispeval 10 točk, štiri podaje ter dva skoka.

Domača ekipa je prikazala zelo kolektivno predstavo, kar sedem njenih igralcev je vpisalo dvomestno število doseženih točk. Najbolj učinkovit je bil Justise Winslow s 16 točkami, dve manj je dosegel Dion Waiters, Josh Richardson in Hassan Whiteside pa sta prispevala po 13 točk. Za bledo gostujočo zasedbo je Blake Griffin dosegel 13 točk.

Luka Dončić bo na veliko sceno v severnoameriški ligi NBA stopil v noči na petek. Njegov Dallas bo gostoval v Denverju, medtem ko bo Miami naslednjo tekmo igral v noči na soboto, ko bo gostil v tej sezoni sijajni Milwaukee.