V tej restavraciji natakarji žalijo goste!!!

Prihajajo Luka 3! Dončić bo kmalu predstavil ...

0 17.07.2017 15:45:09

Sprejem za srebrne košarkarice pred sedežem KZS

Grega Wernig
Košarkarska zveza Slovenije bo danes zvečer pripravila sprejem za reprezentanco deklet do 20 let, ki je na evropskem prvenstvu na Portugalskem osvojila srebrno medaljo. Sprejem bo ob 22.30 pred sedežem košarkarske zveze na Leskoškovi 12 v Ljubljani.

Varovanke selektorja Damirja Grgića so na Portugalskem osvojile zgodovinsko prvo medaljo na velikih tekmovanjih za slovensko žensko košarko. To jim je uspelo le leto po tem, ko so zmagale na evropskem prvenstvu divizije B in s tem sploh dobile pravico nastopa med šestnajstimi najboljšimi reprezentancami Evrope.

Slovenija je v finalu klonila proti serijskim evropskim prvakinjam v tej starostni kategoriji, Špankam, pred tem pa je premagala Bosno in Hercegovino, Madžarsko, Turčijo, Latvijo, v polfinalu pa po podaljšku še Francijo.

Značke: košarka, sta