Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

0 17.10.2017 09:04:58

Detroit Red Wings doma klonili proti Tampi

Detroit Red Wings so v ligi NHL v domači dvorani gostili hokejiste Tampa Bay Lightning, ki so zmagali s 3:2 in so z desetimi točkami na vrhu lestvice. Junak večera je bil Nikita Kučerov, ki je zadel dvakrat, in pomagal Tampi do četrte zaporedne zmage.

Kučerov je na prvih petih tekmah Tampe dosegel vsakič po en gol, s sinočnjima dvema pa na lestvici strelcev zaostaja le za rojakom Aleksandrom Ovečkinom.

En zadetek je k zmagi gostov prispeval še Tyler Johnson, za rdeča krila pa sta bila v drugi tretjini uspešna Justin Abdelkader in Mike Green, ki sta pomagala Detroitu izenačiti zaostanek z 0:2, a Kučerov je gostom v zadnji tretjini prinesel zmago.

Los Angeles Kings Anžeta Kopitarja bodo naslednjo tekmo igrali v četrtek, ko bodo doma gostili Montreal Canadiens.

Značke: nhl, hokej