Peter Gregorčič igra Janševo igro: glavni cilj ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 18.03.2017 21:37:28

Irci preprečili Angležem rekordno 19. zaporedno zmago

Irska ragbijska reprezentanca je na zadnji tekmi letošnjega pokala šestih narodov v Dublinu premagala Anglijo s 13:9 in tako prekinila niz njenih 18 zaporednih zmag.

Anglija si je svoj 28. naslov v tem tekmovanju zagotovila že prejšnjo soboto z zmago proti Škotski, takrat pa je z 18. zaporednim slavjem na mednarodnih tekmah tudi izenačila rekordni niz Nove Zelandije. Angleži so imeli danes priložnost, da bi bili sami na vrhu po številu zaporednih zmag, a jim Irci niso dopustili niti enega polaganja.

Irci so z današnjim slavjem osvojili končno drugo mesto v tem tekmovanju s 14 točkami, toliko sta jih zbrali tudi tretja Francija in četrta Škotska. Francija je v zadnjem krogu z 20:18 premagala Wales, Škotska pa z 29:0 zadnjeuvrščeno Italijo.

Značke: ragbi, sta