5 21.08.2017 07:52:01

Dober, boljši, BIRSA! UAU, s kakšno mojstrovino je Primorec postal veliki junak svojega Chieva! (video)

Slovenski reprezentančni vezist je izjemno začel sezono v serie a.

Valter Birsa v dresu Chieva iz Verone doživlja novo pomlad, že v minuli sezoni je bil eden od najpomembnejših članov ekipe, zdi pa se, da svojo odlično formo le še stopnjuje.

Vso svoje nogometno znanje je pokazal že na prvi tekmi sezone, ko je Chievo gostoval v Vidmu, kjer je najprej že v 15. minuti iz kota podal za zadetek Roberta Ingleseja, po izenačenju na 1:1 pa je v 2. polčasu, natančneje v 54. minuti, zablestel v vsem svojem sijaju.

Žogo je namreč s kakšnih 25 metrov s svojo močno in natančno levico poslal proti vratom Udineseja, vratar Simone Scuffet pa je lahko zgolj nemočno gledal. Pri takšnem strelu je bil pač povsem nemočen.

Če vam videoposnetka ne odpre, si ga lahko ogledate na tej povezavi.