Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 13.08.2017 15:01:31

Slovenski reprezentant sezono odprl z izjemno asistenco! (video)

vszi
Italijanski prvoligaši bodo sezono začeli šele prihodnji konec tedna, v teh dneh pa so na sporedu dvoboji tretjega kroga pokala.

Dejaven je bil tudi Chievo, ki se je na svojem igrišču dolgo mučil z drugoligašem Ascolijem. Gostje so bili zelo nevarni, a so v 94. minuti dokončno kapitulirali.

Srečanje se je končalo z rezultatom 2:1 za Chievo, pomembno vlogo pri zmagi domačega moštva pa je odigral Valter Birsa. Reprezetančni vezist je vnovič pokazal, zakaj so v klubu zavrnili vse ponudbe zanj in mu pred dobrim tednom v podpis ponudili novo pogodbo.

Tekla je 27. minuta, ko je Birsa mojstrsko izvedel kot in na prvi vratnici skoraj dobesedno v glavo zadel Ingleseja, ki mu nato ni bilo težko premagati gostujočega vratarja (akcija se začne pri 1:10 minute).

Gostje so sredi drugega polčasa uspeli izenačiti, a to ni bilo dovolj, saj so si leteči osli v 94. minuti po nekoliko sporni akciji (gostje so pred zadetkom zahtevali prekršek) prek Cacciatoreja vendarle priborili zmago in napredovanje.