Sodnik zavrnil tožbo proti Stevenu Tylerju

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 13.08.2017 08:44:05

VELIKI slovenski derbi v Rusiji! Kar štirje Slovenci od prve minute in en (pre)srečni strelec (video)

V Rusiji je bil v 6. krogu na sporedu obračun med Ufo in Rostovom.

Ta je še posebej zanimiv slovenskim ljubiteljem nogometa, saj so od prve minute tekme na igrišču stali kar štirje Slovenci. V obrambi domače Ufe je poveljeval Bojan Jokić, na drugi strani pa so stali Matija Boben, Žan Majer in Miha Mevlja.

Prav velika trojica gostujočih nogometašev je bila lahko na koncu veliko bolj zadovoljna. Rostov je namreč Ufo premagal s kar 4:1 in je s šestimi odigranimi tekmami trenutno na 2. mestu ruskega prvenstva, Ufa pa je trenutno sedma.

Piko na i odličemu gostovanju je postavil Miha Mevlja, eden od ljubljencev navijačev Rostova, ki se je po izvajanju kota v 77. minuti tekme najbolje znašel v kazenskem prostoru in domačega vratarja premagal z natančnim strelom z glavo.