Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

ue
47 12.08.2017 21:56:00

Nekajminutna prekinitev v Stožicah! Dragonsi skandirali Mariborčanu!

V petem krogu slovenske lige Olimpija v Stožicah gosti velenjski Rudar.

Tekla je 52. minuta, ko je Olimpija dosegla že svoj tretji zadetek na tekmi, Nik Kapun je povišal na 3:0. Toda prav v tej akciji se je huje poškodoval vratar Rudarja Matej Radan.

Malo pred tem je ubranil strel Stefana Savića, v nadaljevanju je nato mrežo zatresel Kapun. Toda pri strelu Savića je žoga Radana nesrečno zadela v obraz, strel je bil tako silovit, da je padel kot pokošen in obležal na trebuhu.

Takoj so prišli zdravnik in reševalci, kar nekaj minut je trajal prekinitev, preden so Radana odpeljali z igrišča. In v tistih trenutkih se je s tribun, ki so že prej dvakrat z aplavzom izrazile vzpodbudo nesrečnemu vratarju, oglasilo skandiranje Green Dragonsov: "Drži se, Radan!"

Lepa gesta in dokaz, da navijači v takih trenutkih znajo pozabiti na klubsko obarvanost in na to, odkod kdo prihaja. Tudi Dragonsom je namreč jasno, da je Radan Mariborčan.