Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

soudani hilal gw Ekipa24.si

Ojoj! Kaj je zgrešil veliki zvezdnik Maribora, ...

Bo igral? Navijači Dallasa v skrbeh zaradi ...

0 14.12.2017 15:01:10

Ko hitronogi Bale zablesti s še bolj ekspresnim zadetkom: To se na klubskem SP še ni zgodilo! (video)

Real je v finalu klubskega svetovnega prvenstva, tja se je pa uvrstil tudi po zaslugi Valižana Garetha Bala.

Real Madrid je v sredo uspešno opravil z Al Jaziro in se uvrstil v finale klubskega svetovnega prvenstva. A povsem brez težav ni šlo. Kljub veliki prevladi Madridčanov so nogometaši prvi polčas dobili z 1:0. V drugem polčasu je najprej izenačil Cristiano Ronaldo, nato pa je špansko ekipo rešil povratnik po poškodbi Gareth Bale

Valižan je v igro vstopil v 81. minuti in poskrbel za najhitrejši zadetek v zgodovini tega tekmovanja. Da je zatresel mrežo nasprotne ekipe, je potreboval le 36 sekund!

Zadetek Bala si lahko pogledate tudi v spodnjem posnetku, in sicer od 1:41 naprej ...

Značke: bale, real-madrid