Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Poročni dan pri Prevcih: Cene in Julija postala ...

doncic 11 Ekipa24.si

Ni videti dobro! Dončića posneli, ko je korakal ...

0 17.10.2017 14:57:14

Sprva veselje mladih Mariborčanov, ki so povedli po KATASTROFALNI napaki vratarja Liverpoola, nato pa ... (video)

Drago Wernig - TAKA
Mladi nogometaši Maribora so na tekmi lige prvakov povedli proti Liverpoolu.

Mladi nogometaši Maribora so na tekmi mladinske lige prvakov povedli proti Liverpoolu. V dvoboj so se podali zelo samozavestno in angleške vrstnike, ki sicer močno prevladujejo na zelenici stadiona v Lendavi, šokirali z vodstvom. V 23. minuti je žogo v gol potisnil Aljoša Matko, ki je izkoristil neverjetno napako vratarja Kamila Gabare.

A veselje domačih nogometašev ni trajalo dolgo časa. V 30. minuti je Liverpool izenačil prek Bobbyja Adekanya, dve minuti kasneje pa je za vodstvo z 2:1 poskrbel Herbie Kane.

Tudi v drugem polčasu so gostje prevladovali, pri zaostanku z 1:4 pa so imeli vijoličasti priložnost zmanjšati zaostanek, a je Tomo Horvat zgrešil najstrožjo kazen.